Představenstvo klubu

Sir Chips Keswick (předseda)

Narodil se 2. února 1940 a na postu předsedy klubu nahradil Petera Hill-Wooda, který po 31 letech ve funkci odstoupil ze zdravotních důvodů. V klubu předtím vykonával pozici ředitele, od listopadu roku 2005. Je britským podnikatelem a členem rodiny Keswickových, která řídí hongkongskou společnost Jardine Matheson. Dříve byl ředitelem Bank of England. Vlastní 20 akcií Arsenalu, což je zhruba 0,032 %.

Ivan Gazidis (generální ředitel)

Jihoafrický sportovní manažer a ředitel se narodil 13. září 1964 v Johannesburgu. Do Arsenalu přišel v listopadu roku 2008 za účelem nahrazení Keitha Edelmana, který v tu dobu odcházel. V minulosti působil i ve vedení americké Major League Soccer.

Ken Friar (ředitel)

Chodil do školy na Highbury na severu britské metropole a s Arsenalem začal spolupracovat již ve svých 12 letech. V nejúspěšnějším londýnském klubu je zaměstnán přes 50 let. Od roku 1983 do roku 2000 byl generálním ředitelem a mimo jiné měl na starost vyjednávání smluv s hráči. Z funkce odstoupil po přesunu na Emirates Stadium, ale i nadále zůstal členem představenstva. 14. dubna 2011 po něm byl pojmenován jeden z mostů spojujících nový stadion s Drayton Parkem. Nese jméno „The Ken Friar Bridge“.

Lord Harris z Peckhamu (ředitel)

Philip Charles Harris se narodil 15. září roku 1942 v jiholondýnském Peckhamu. Jmenován do představenstva Arsenalu jako ředitel byl v listopadu roku 2005.

Stanley Kroenke (ředitel)

Stan Kroenke je americký podnikatel a vlastník společnosti Kroenke Sports Enterprises, do kterého mimo jiné spadá basketbalový tým hrající NBA Denver Nuggets, fotbalové Colorado Rapids z MLS, hokejové Colorado Avalanche z NHL, lakrosové Colorado Mammoth z NLL nebo St. Louis Rams z NFL. V současnosti je také hlavním akcionářem Arsenalu.

бизнес сувениры с логотипом